8673 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
2033 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
7236 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 21 mars 2016
8514 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
7560 Etsning
von Konow, 1954, 149 / 310, motivet: 31 x 24
Såld: 100 kr
Såldes den 20 april 2015 -
9005 Etsning
Pt, von Konow, Sydländsk by, 1952, 25 x 31
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2012
3515 Etsning
Von Konow 1954, Komposition 32x24
Såld: 150 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
3123 Etsning
Signerad von Konow 1952, 199/310, 25x32
Såld: 200 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
5535 Etsningar
2 st Von Konow
Såld: 100 kr
Såldes den 30 juni 2008