Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

Föremål som liknar etsning von Konow



  • Träfflista
  • 8673 Etsning
    Jürgen von Konow (1915-1959), Sverige. Signerad, n..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 29 mars 2021
  • 2033 Etsning
    Jurgen von Konow (1915-1959), Sverige. Signerad, n..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 18 mars 2019
  • 7236 Etsning
    Jürgen von Konow (1915-1959), 12/210, 1953, motive..//
    Såld: 250 kr

    SÃ¥ldes den 21 mars 2016
  • 8514 Etsning
    Jürgen von Konow (1915-1959), Komposition, 266/310..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 15 februari 2016
  • 7560 Etsning
    von Konow, 1954, 149 / 310, motivet: 31 x 24
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 20 april 2015
  • 9005 Etsning
    Pt, von Konow, Sydländsk by, 1952, 25 x 31
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 19 november 2012




Ladda ner broschyr